5 grudnia 2022 odbyło się spotkanie autorskie pt. Historia ulicy świętego Mikołaja we Wrocławiu z pisarką, regionalistką i przewodniczką miejską, Justyną Rapacz w ramach projektu ?Gotowi na książkowe akcje?.

Podczas spotkania pojawił się również Mikołaj, który dla wszystkich dzieci przyniósł prezenty, a wśród  znajdowała się m.in. książka Pani Justyny ?Szlakiem wrocławskich legend. Historie wierszem pisane?. Wszystkie dzieci dostały oczywiście autograf pisarki na swoich egzemplarzach książek.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Budżetu Województwa Dolnośląskiego.

Poniżej fotogaleria ze spotkania.