Język polskiJęzyk angielskiJęzyk francuskiJęzyk ukraińskiJęzyk niemieckiJęzyk migowy

 

Odsłon : 511 Pobierz jako plik iCal
Miejsce: Galeria pod Plafonem | Rynek 58 | www.wbp.wroc.pl
 
Początek:
W dniu: Środa, 14 Luty 2024 w godzinach  18:00  -  
Koniec:
 


❤ LITERACKIE SZYBKIE RANDKI ❤

14.02.2024 r., godz. 18:00

Galeria pod Plafonem

parter DBP, Rynek 58

Wydarzenie bezpłatne, liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy

Prowadząca: Dominika Gnatek-Niemczyk

 

Dolnośląska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu zaprasza na niezwykłe wydarzenie dedykowane Kochającym Książki! 14 lutego o godzinie 18:00 odbędzie się Literacki Speed Dating.

Osoby pełnoletnie zapraszamy na wieczór pełen szybkich rozmów o książkach i nie tylko. To wspaniała okazja do poznania nowych osób rozkochanych w literaturze.

 

JAK PRZEBIEGAJĄ SZYBKIE RANDKI?

1. Po przybyciu na Rynek 58 prowadząca wskaże Ci numer stolika, przy którym spędzisz cały wieczór (w przypadku kobiet) lub od którego rozpoczniesz imprezę (w przypadku mężczyzn).

2. Czas każdej rozmowy wynosi 10 minut. Dostaniecie pytania pomocnicze, które pozwolą się lepiej poznać i porozmawiać o książkach. 

3. Start pierwszej rozmowy następuje po pierwszym dzwonku prowadzącej.

4. Koniec każdej rozmowy sygnalizowany jest dzwonkiem, po którym następuje zmiana rozmówców. Panowie przesiadają się do kolejnego stolika. Rozpoczyna się kolejna rozmowa z osobą.

5. Po zakończeniu wszystkich rozmów należy wypełnić formularz na swojej kartce i oddać ją prowadzącej. W formularzu należy zaznaczyć, z którymi osobami chciałabyś/chciałbyś wymienić się kontaktami (poprzez zaznaczenie "X" obok imienia wybranej osoby). Kartkę z własnymi notatkami należy zabrać ze sobą.

6. Kontakty do wzajemnie wybranych osób zostaną przesłane e-mailem tego samego dnia w godzinach wieczornych. Jeśli nie otrzymałaś/eś od nas wiadomości, koniecznie sprawdź również folder spam.

 

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres:

W zgłoszeniu napisz kilka zdań o sobie: jaką literaturę lubisz? Jakie są Twoje ulubione tytuły/autorzy? Ile masz lat, czym się zajmujesz? Podaj, proszę, imię, nazwisko i swój numer telefonu. Wasze dane będą tajne dla wszystkich uczestników, chyba że oboje stwierdzicie, że TO TO! ❤

 

Zachęcamy Was także do wzięcia udziału w Randce w ciemno z książką! W naszych działach udostępniania od 12 do 17 lutego będziecie mogli wybrać sobie książkę-niespodziankę: w sam raz do poczytania w pojedynkę lub we dwoje;)

 


W razie wątpliwości sprawdź godziny pracy lub skontaktuj się z wybranym działem biblioteki.