Kimkolwiek jesteście, skądkolwiek przychodzicie, jesteśmy, by zapewnić Wam dostęp do wiedzy, informacji i kultury.

W naszej bibliotece znajdziecie broszury "Twoja biblioteka RYNEK 58: Przewodnik dla każdego" (w języku polskim i angielskim).

Znajdziecie tam w dostępnej formie informacje:

🍀 jak trafić do interesującego Was działu i co tam znajdziecie,
🍀 w jakich godzinach są otwarte nasze biblioteki,
🍀 gdzie i jakie mamy udogodnienia dla osób niewidzących, niedowidzących, niesłyszących i poruszających się na wózkach,
🍀 gdzie szukać pomocy w razie potrzeby.
Na okładce znajduje się kolaż:

🌈 odręczny rysunek naszej kamienicy (bo to nasz portret),
🌈 tęcza prowadząca z biblioteki do złotego słońca (bo jesteśmy otwarci na każdego odbiorcę, bez względu na poglądy, kolor skóry, wiek, płeć itp., bo tęcza to radość i wolność, symbol nadziei i pokoju),
🌈 kompozycja znajduje się na chmurce (bo wierzymy, że czytanie poszerza horyzonty, pozwala dotknąć przysłowiowych chmur, nie buduje szklanych sufitów, pozwala rozwijać wyobraźnię).
Drukarnia KiD dziękujemy za pomoc.

Załączniki:
Pobierz plik (przewodnik_rynek58.pdf)BROSZURA DO POBRANIA[PL | ENG]5300 kB