Przedstawiamy ofertę edukacyjną Policealnego Studium Animatorów Kultury ?SKiBA? we Wrocławiu. Absolwenci ?SKiBY? szybko odnajdują się na rynku pracy dzięki wykwalifikowanej kadrze, złożonej z wykładowców ze specjalistycznym wykształceniem kierunkowym,oraz twórców i artystów, którzy na co dzień zawodowo realizują swoje projekty w przestrzeniach artystycznych, filmowych, fotograficznych, terapeutycznych, bibliotekarskich oraz tanecznych.

Szkołę ukończyło już ponad 5000 absolwentów, którym udało się odnieść sukces w artystycznych zawodach w Polsce i za granicą.

SYSTEMY NAUKI I KIERUNKI:

Tryb dzienny

Kierunki nauki:

• Animator działań arteterapuetycznych;
  • Animator czytelnictwa;
  • Animator działań filmowych;
  • Animator fotografii;
  • Animator tańca;
  • Animator działań teatralnych.

Tryb zaoczny
Kierunki nauki:

• Animator działań arteterapuetycznych;
  • Animator czytelnictwa;
  • Animator działań filmowych.

JAK ZOSTAĆ SKiBOWICZEM?

• wybierz kierunek oraz system nauki,
  • skompletuj dokumenty aplikacyjne i złóż je osobiście w naszymsekretariacie (wykaz dokumentów rekrutacyjnych znajdziesz nanaszej stronie www w zakładce >> /rekrutacja),
  • spotkaj się z nami podczas rozmowy kwalifikacyjnej,
  • przyjdź 1 września na inaugurację roku szkolnego,
  • realizuj się, spełniaj, otwieraj i bądź sobą przez kolejne dwa lata!

Ulotka SKiBY