Książnica Karkonoska ogłosiła międzynarodowy konkurs dla dzieci i młodzieży, w którym może wziąć udział każdy, kto mieści się w przedziale wiekowym 7-19 lat i jest obywatelem Polski albo Czech czy Niemiec. Tematyka konkursu nawiązuje do charakterystycznych dla regionu Karkonoszy legend o Duchu Gór, w Polsce zwanym Liczyrzepą, w Niemczech Rübezahlem, a w Czechach Krakonošem. Zachęcamy naszych młodych Czytelników do wzięcia udziału w tej szeroko zakrojonej rywalizacji i życzymy im, żeby wygrał Liczyrzepa! Na laureatów czekają nagrody!

Zasady konkursu oraz wszelkie kwestie organizacyjne reguluje regulamin konkursowy, który znajdziecie TUTAJ >>.