PolskiEnglishFrançais (France)

 
20-09-2019 (Piątek)
godz. 15:00 - 16:00
Biblioteka 7 Kontynentów, parter
Obowiązują zapisy!

Biblioteka Siedmiu Kontynentów jest dla Wszystkich! Dlatego zapraszamy na zajęcia rodziców z najmłodszymi z najmłodszych – ZAPRASZAMY na BAN, czyli Biblioteczną Akademią Niemowlaka. Rodzicu, jeśli Twój Maluch ma więcej niż 6 miesięcy, a mniej niż 1,5 roku, to te zajęcia są dla Was!
 
 Najbliższe spotkanie pt.  „Przywitanie” odbędzie się 20 września o godzinie 15:00.
 
We wrześniu nasze ręce będą głośno bić brawo wszystkim, którzy będą się z nami bawić. Sprawdzimy jak ręce potrafią ładnie się witać, machać, jak potrafią dotykać i podnosić ciężary, głaskać i gilgotać.

- - - - - - - - - - - -
BIBLIOTECZNA AKADEMIA NIEMOWLAKA to comiesięczne spotkania w Bibliotece Siedmiu Kontynentów skierowane do najmłodszych czytelników od 6 miesięcy do 1,5 roku. Słowo, wiersz, piosenka będą naszą instrukcja i inspiracją, która na zajęciach wzbogacona będzie o muzykę na żywo, różnorakie zabawy, zwłaszcza muzyczne oraz szczyptę doznań plastycznych. Dzięki odpowiednio skonstruowanej stymulacji będziemy pomagać naszym Pociechom poznawać siebie i świat, a przede wszystkim wspierać prawidłowy ich rozwój. Zajęcia przygotowuje i prowadzi Amelia Jachimowicz.