Książki on-line z portalu Legimi.plKsiązki on-line z portalu LibraIbuk.plKatalog zbiorów www.dzb.plCyfrowy Dolny Śląsk
21-02-2018 (Środa)
godz. 16:30 - 18:00
Biblioteka 7 Kontynentów, parter

Lubisz czytać i rozmawiać o książkach, a może wolisz słuchać, jak inni o nich opowiadają? Jeśli tak, to musisz dołączyć do dyskusyjnego klubu książki, działającego od 2016 roku w Bibliotece 7 Kontynentów! Do uczestnictwa zapraszamy wszystkich w wieku 13-19 lat! W naszych spotkaniach mogą brać udział osoby, które nie zdążyły przeczytać omawianej książki. Zapewniamy ciepłą herbatę (z sokiem malinowym) i ciastka.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Kolejne spotkanie odbędzie się 21 lutego (środa) o godzinie 16:30. Porozmawiamy o książce „Milion odsłon Tash” autorstwa Kathryn Ormsbee:

Natasha, zwana Tash, to prawdziwa fangirl. Uwielbia czytać, a jej ukochany pisarz to Lew Tołstoj. Jej pokój wypełniają cytaty z jego książek i plakaty.

Jest też vlogerką. Na jednym ze swoich kanałów na podstawie „Anny Kareniny” Tołstoja tworzy wraz z paczką przyjaciół serial internetowy „Nieszczęśliwe rodziny”.

Pewnego dnia Tash nie może uwierzyć własnym oczom: liczba subskrybentów jej kanału na YouTubie rośnie w błyskawicznym tempie. I zaczyna się: GIF-y, fanarty, szaleństwo na Twitterze, ciągły przyrost followersów… Pisze do niej nawet Thom Causer, jeden z najseksowniejszych youtuberów, prosząc o numer telefonu, bo chce ją lepiej poznać. Nominacja do najważniejszej nagrody vlogerów staje się dla niej ukoronowaniem ciężkiej pracy.

Jednak wraz z rosnącą liczbą odsłon swojego kanału dziewczyna poznaje też samą siebie. Czy znajdzie odwagę na miłość w realu? Czy razem z przyjaciółmi udźwignie ciężar sławy?

Oto utrzymana w duchu „Fangirl” oraz „Girl Online” opowieść o internetowej sławie, vlogowaniu i życiu, które zna każdy nastolatek. „Milion odsłon Tash” to powieść wypełniona humorem i celnymi spostrzeżeniami dotyczącymi dorastania, którą pokochasz od pierwszej strony i będzie to miłość z wzajemnością.
[z noty wydawcy]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 Jesteś zainteresowany, potrzebujesz więcej informacji – napisz lub zadzwoń:
► Instagram: #BIBLIOTEKA7KONTYNENTOW
► Facebook: @BIBLIOTEKA7KONTYNENTOW
► Tel. 71 33 52 217
- - - - - - - -