? Ortopedia w gabinecie lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Artur Stolarczyk
Wydawnictwo Lekarskie PZWL 2022

Kolejny tytuł w serii ? w gabinecie lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Treść podręcznika została ułożona zgodnie z programem specjalizacji z medycyny rodzinnej. Jest to kompendium wiedzy z traumatologii narządu ruchu przydatne dla lekarzy POZ, które w nowatorski sposób opisuje postępowanie w warunkach SOR czy gabinetu lekarza rodzinnego z pacjentami ze wszystkimi urazami narządu ruchu. Jej struktura pozwala w krótkim czasie przyswoić najważniejsze informacje dotyczące kolejnych kroków w procesie diagnostyczno-teraputycznym. Książka ma bogaty materiał graficzny.
ortopedia w gabinecie lekarza podstawowej opieki zdrowotnej b iext106567353
Z pewnością będzie cennym źródłem wiedzy dla rezydentów oraz specjalistów Medycyny Rodzinnej, Medycyny Ratunkowej Chirurgii Ogólnej, pracujących w Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych i Podstawowej Opiece Zdrowotnej. (z noty wydawcy)

podstawy pielegniarstwa psychiatrycznego b iext54241029

? Podstawy pielęgniarstwa psychiatrycznego