? 1000 ukraińskich słów(ek). Ilustrowany słownik ukraińsko-polski, polsko-ukraiński
Olena Polishchuk-Ziemińska
[Wydawnictwo:] Level Trading 2013

Ucz się przydatnych słów z pomocą wesołych ilustracji! // Wyrazy zapamiętasz szybciej i lepiej utrwalisz je w pamięci!

? zabawne ilustracje przedstawiają codzienne życiowe sytuacje,
? każde słowo ukraińskie jest podane wraz z wymową i polskim tłumaczeniem,
? po każdym bloku tematycznym zamieszczone są typowe, często używane zwroty,
? na końcu książki znajduje się kompleksowy słowniczek,
? opracowanie zawiera informacje na temat wymowy ukraińskiej.
1000 ukrainskich slow ek ilustrowany slownik ukrainsko polski polsko ukrainski b iext109854956

Dla kogo przeznaczony jest słownik? // Słownik przeznaczony jest dla dzieci, ale nie tylko dla nich. Lekka forma ułatwi opanowanie podstawowego słownictwa także osobie zaczynającej uczyć się języka ukraińskiego. (z noty wydawcy)

brytyjskie psy pasterskie b iext108320859

? Brytyjskie Psy Pasterskie