? Magiczne chwile w Pensjonacie Leśna Ostoja
Joanna Tekieli
Wydawnictwo Filia, 2020

Drzewie to mała wioska położona w malowniczej okolicy, w samym sercu puszczy skrywającej wiele tajemnic. Na obrzeżach wioski stoi dworek Leśna Ostoja, w którym od kilku lat prowadzony jest przytulny pensjonat z duszą.

Dajcie się porwać atmosferze Pensjonatu Leśna Ostoja, gdzie zimą zawsze jest mróz, a śnieg skrzypi pod butami. Niech otuli was magia tego miejsca, a perypetie uczuciowe mieszkańców dworku zagoszczą na stałe w waszych sercach. (z noty wydawcy)

ostatnia.jpg

? Ostatnia nadzieja
Marzena Rogalska