W dniach 13 września ? 15 października 2021 r. przejechaliśmy po drogach Dolnego Śląska prawie 1500 km. Odwiedziliśmy 20 miejscowości. W spotkaniach z twórcami książek wzięło udział 550 dzieci. Artystyczne warsztaty dla dzieci odbywały się w bibliotekach, szkołach, wiejskich świetlicach. Prowadzili je pisarze: Paweł Wakuła, Agnieszka Frączek, Agnieszka Tyszka, Joanna Kmieć i ilustratorka Joanna Zagner-Kołat. Każde dziecko otrzymało od organizatorów książkę z autografem. Poniżej, w galerii, prezentujemy fotorelację ze spotkań. (Jerzy Kumiega)

Przedsięwzięciu patronował Marszałek Województwa Dolnośląskiego ? Cezary PrzybylskiProjekt został dofinansowany przez Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury ? państwowego funduszu celowego oraz przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego.