? Arab przyszłości. Dzieciństwo na Bliskim Wschodzie
(1978-1984). T. 1-3

Riad Sattouf
[wydawnictwo:] Kultura Gniewu, 2016-2018

?Arab przyszłości? to autobiograficzny komiks Riada Sattoufa, w którym opowiada on o swoim dzieciństwie spędzonym w cieniu trzech dyktatorów ? Mu'ammara al-Kadafiego, Hafiza al-Asada i własnego ojca.

Prawdziwa historia ekscentrycznej rodziny, pokazująca zaskakujący, pełen niuansów i absurdów obraz Bliskiego Wschodu. Kipiący życiem i niestroniący od czarnego humoru komiks to popis niesamowitego talentu Riada Sattoufa i dzieło, które już dziś porównuje się do ?Mausa? Arta Spiegelmana i ?Persepolis? Marjane Satrap. (z noty wydawcy).

Mroczne serce Sithów
Greg Pak, Raffaele Ienco
[seria:] Star Wars. Darth Vader. Tom 1
[wydawnictwo:] Egmont Polska Sp. z o.o., 2021