Książki on-line z portalu Legimi.plKsiązki on-line z portalu LibraIbuk.plKatalog zbiorów www.dzb.plCyfrowy Dolny Śląsk

Bradl. Tom 4
Scenarzysta: Tobiasz Piątkowski
Ilustrator: Marek Oleksicki
[wydawnictwo:] Egmont Polska Sp. z o.o., 2019

W czwartym tomie opowiadającym o burzliwych losach polskiego szpiega nie zabraknie dramatycznych przygód, nieoczekiwanych zwrotów akcji, uwodzicielskich superagentek oraz… szczypty poezji.


Kazimierz Leski wyruszy poza stolicę, żeby odzyskać cenny ładunek. Czy uda mu się dowiedzieć czegoś o początkach Muszkieterów i o ich tajemniczym dowódcy? Tymczasem w Warszawie Inżynier kontynuuje niebezpieczną grę z innymi ugrupowaniami polskiego podziemia oraz z Niemcami. Stawką jest pół miliona złotych – kwota niezbędna do dalszego funkcjonowania organizacji. Aby zdobyć pieniądze, szef Muszkieterów wezwie swoją najlepszą agentkę. Niespodziewanie na scenę wkroczy inna zabójcza piękność – Krystyna Skarbek. Dawna znajoma Inżyniera, obecnie pracująca dla brytyjskiego wywiadu, przedstawi mu propozycję nie do odrzucenia. Dla Leskiego i jego towarzyszy oznaczać to będzie same kłopoty...(z noty wydawcy)

Punisher Max. Tom 7
Scenarzysta: Garth Ennis
Ilustratorzy: Garth Ennis, Darick Robertson, Goran Parlov, John Severin, Lewis LaRosa i Richard Corben

[wydawnictwo:] Egmont Polska Sp. z o.o., 2019

Zanim narodził się Punisher, istniał Frank Castle – mąż, ojciec i żołnierz walczący o życie w wojnie wietnamskiej. Dlaczego po powrocie poświęcił się karaniu przestępców? Może od początku pisany był mu ten los? Czy też bezwzględny mściciel przebudził się w nim dopiero w zielonym piekle Wietnamu? Czy przetrwa do ostatnich dni Ziemi zniszczonej przez katastrofę nuklearną? // Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach „Born” #1–4, „Barracuda Max” #1–5, „The Tyger”, „The Cell”, „The End” i „The Platoon” #1–6. (z noty wydawcy).