Książki on-line z portalu Legimi.plKsiązki on-line z portalu LibraIbuk.plKatalog zbiorów www.dzb.plCyfrowy Dolny Śląsk
Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym w ramach festiwalu Horror Day (więcej informacji na ten temat tutaj >>).
 
Do wygrania gadżety (koszulki, przypinki i torby) oraz zestawy książek naszych tegorocznych prelegentek: Joanny Pypłacz, Joanny Lamparskiej i Joanny Bator.
 
Co należy zrobić? Trzeba przesłać nam zdjęcie, oczywiście samodzielnego autorstwa, które będzie interpretacją tematu: „W stylu gotyckim”. Zdjęcie może uwieczniać strój, makijaż, atmosferę miejsca lub gotycki zabytek. Docenimy ciekawe pomysły!
 
Fotografię należy przesłać na mail lub umieścić je na swoim instagramie, koniecznie z oznaczeniem @wojewodzka_wrocław oraz hasztagami #horrorday2019 i #konkurshorrorday, żebyśmy łatwo mogli do nich dotrzeć (profil musi być publiczny).
 
Na zdjęcia czekamy do 11 listopada, do 23:59. Zwycięzców ogłosimy 14 listopada. Będzie to subiektywny werdykt naszego zespołu organizacyjnego: ocenimy pomysł, wyczucie tematu, walory estetyczne. Zdjęcia można przerabiać, używając photoshopa czy innych programów do obróbki graficznej.
Regulamin konkursu >>
Klauzula informacyjna >>