Nasza nowa strona jest tutaj: www.rynek58.pl

 
Miejsce: Rynek 58 | Biblioteka niemiecka | www.wbp.wroc.pl
Data: Czwartek 14.03.2024 r. Godz.17:00 
 


KLUB KSIĄŻKI GROZY 
spotkanie dla miłośników literatury grozy 
14 marca 2024 | godz. 17:00  
DBP | Rynek 58 
wstęp wolny 
spotkanie dla osób pełnoletnich 
Jesteś miłośnikiem literatury grozy?

A może chciałbyś wyruszyć w tę mrożącą krew w żyłach podróż i rozpocząć czytanie książek w tym gatunku?

Chciałbyś poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach?

Zapraszamy na spotkania Klubu Książki Grozy! Spotykamy się w drugie czwartki miesiąca. Ostatnie spotkanie przyciągnęło wiele nowych twarzy. Bardzo nas to cieszy i mamy nadzieję, że zobaczymy się również na kolejnym spotkaniu, na którym omówimy “Milczenie owiec” Thomasa Harrisa. Czy jeden z najsłynniejszych seryjnych morderców w historii literatury zdoła Was przestraszyć...?

Spotkanie poprowadzą: Marta Wojtaszek i Magdalena Zięba

Opiekunka klubu: Justyna Sobieralska


Pamiętaj, że:

  • Uczestnictwo w Wydarzeniu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na utrwalanie i wykorzystanie wizerunku uczestnika zgodnie z Regulaminem.
  • Jeśli masz specjalne potrzeby – np. korzystasz z pętli indukcyjnej, poruszasz się na wózku, potrzebujesz asysty lub innego rodzaju wsparcia – prosimy o wcześniejsze zgłoszenie tego przed wydarzeniem na adres: . Dzięki temu będziemy mogli lepiej przygotować się na Twoją wizytę.

W razie wątpliwości sprawdź godziny pracy lub skontaktuj się z wybranym działem biblioteki.