PolskiEnglishFrançais (France)UkrainianGermanycall button

 

Odsłon : 165 Pobierz jako plik iCal
Miejsce: Rynek wrocławski
 
Początek:
W dniu: Wtorek, 26 Wrzesień 2023 w godzinach  11:00  - 14:30 
Koniec:
 

Obowiązują zapisy na adres lub na stronie https://poligrata-jezykowa.pl/

Zapraszamy do udziału w językowej grze miejskiej, która odbędzie się 26 września, w godzinach od 11:00 do 14:30, w okolicach wrocławskiego Rynku, z okazji Europejskiego Dnia Języków we Wrocławiu.

Czy konieczna jest znajomość wielu języków? Wręcz przeciwnie! Przede wszystkim trzeba wykazać się  ciekawością, uważnością, otwartością i gotowością, by w krótkim czasie, podczas wspólnej zabawy, nauczyć się kilku pożytecznych zwrotów w językach obcych.

Do gry zapraszamy 40 drużyn, każda w liczbie 2-5 osób.

Na zwycięzców czekają nagrody – karty podarunkowe do centrum handlowego o łącznej wartości 4500,00 zł, a na wszystkich uczestników pamiątkowe upominki.

Szczegółowy regulamin oraz zapisy do udziału w grze dostępne na stronie internetowej gry: https://poligrata-jezykowa.pl/

Już dziś zapraszamy do kontaktu w sprawie udziału w grze pod adresem:

 

Organizatorzy: Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego w Polsce, Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej we Wrocławiu, Biuro Saksonii we Wrocławiu

Partnerzy: Alliance Francaise, Biblioteka Romańska DBP, Instytut Austriacki, Fundacja Ukraina, Stowarzyszenie Białoruski Związek Solidarności, Księgarnia hiszpańska, Wrocławski Teatr Współczesny.


W razie wątpliwości sprawdź godziny pracy lub skontaktuj się z wybranym działem biblioteki.