PolskiEnglishFrançais (France)UkrainianGermanycall button

 

Odsłon : 306 Pobierz jako plik iCal
Miejsce: DBP, Rynek 58
 
Początek:
W dniu: Sobota, 14 Październik 2023 w godzinach  15:00  - 18:00 
Koniec:
 

Wstęp wolny

Łańcuch śmierci - mobilna gra terenowa dla dorosłych (+18)

Otwierasz oczy. Znajdujesz się w pokoju pokrytym kafelkami. Na metalowych stołach leżą podłużne kształty przykryte prześcieradłami. Nie pamiętasz jak się tu znalazłeś, ani co się wydarzyło. Nie pamiętasz nawet… kim jesteś. Dostrzegasz dwóch nieznajomych mężczyzn. Rozmawiają ze sobą. Pytasz kim są - nie odpowiadają. Krzyczysz, ale oni Cię nie słyszą. Nie reagują nawet, gdy ruszasz w ich stronę. Uderzasz jednego z nich w ramię, a wtedy Twoja dłoń przelatuje przez jego ciało jak przez mgłę. Odskakujesz przestraszony. Co się dzieje? Czyżbyś był… duchem?

Tak zaczyna się Twoja historia! Ruszaj w miasto za policjantem rozwiązującym sprawę tajemniczej śmierci - Twojej śmierci! Rozszyfruj zagadki, wykonaj zadania, a być może dowiesz się, co Ci się przydarzyło. Czemu Twoja dusza pozostała na ziemi? Czy to kara? Czy okazja do uzyskania odpowiedzi na nurtujące Cię pytania? Jednak uważaj, Twoim tropem podąża mroczna postać w masce sępa…

------------------------------

? Mobilna gra terenowa w ramach Horror Day - Dolnośląskiego Festiwalu Grozy! Zaczynamy 14 października 2023 o godzinie 15:00 w holu Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej (Rynek 58). Kod do gry wydajemy do 15:30!

------------------------------

? Warunki uczestnictwa:
➡ wymagane jest zainstalowanie bezpłatnej aplikacji ActionTrack (na smartfonie lub tablecie z systemem Android lub iOS), urządzenie musi mieć dostęp do Internetu i włączoną lokalizację,
➡ gra jest całkowicie bezpłatna,
➡ nie są wymagane wcześniejsze zapisy,
➡ udział można wziąć indywidualnie lub z drużyną (maks. 3 osoby - tylko jedna osoba w drużynie ma aplikację),
➡ gra przeznaczona dla osób pełnoletnich (może zawierać zdjęcia i opisy nieodpowiednie dla młodszych odbiorców),
➡ osoby poniżej 18. roku życia mogą w niej uczestniczyć pod opieką rodziców bądź opiekunów prawnych lub przedstawić zgodę rodziców bądź opiekunów prawnych na uczestnictwo w grze (wkrótce zgoda do ściągnięcia na stronie biblioteki).
➡ Dla najlepszych nagrody rzeczowe ufundowane przez: Portal Games, Okiem Na Książki oraz Dolnośląską Bibliotekę Publiczną we Wrocławiu.

Tutaj znajdziesz regulamin gry: REGULAMIN i ZGODĘ RODZICA-OPIEKUNA


W razie wątpliwości sprawdź godziny pracy lub skontaktuj się z wybranym działem biblioteki.