PolskiEnglishFrançais (France)UkrainianGermanycall button

 

Odsłon : 159 Pobierz jako plik iCal
Miejsce: Sala 35, III piętro, DBP, Rynek 58
 
Początek:
W dniu: Czwartek, 28 Wrzesień 2023 w godzinach  16:00  - 21:00 
Koniec:
 

Wstęp wolny!

Na tegoroczne jesienne dni w bibliotece polecamy wspólne spotkania przy stole z planszówkami. Dla wszystkich małych i dużych graczy przygotowaliśmy ofertę ponad 100 gier. Do niedawna gry planszowe kojarzyły się przede wszystkim z Chińczykiem i Monopoly natomiast karcianki z remikiem i pokerem. Na szczęście moda na współczesne gry zatacza coraz większe kręgi. W wakacje postaramy się odczarować skojarzenia z grami tym nieprzekonanym, a aktywnych graczy zaskoczymy ciągle rozbudowującą się kolekcja klasyków oraz nowości.

Nasz cykl spotkań planszówkowych „Zgrajmy się” zaplanowaliśmy na 21.09. w Sali 35 na trzecim piętrze od godz. 16:00 do 21:00. Zapraszamy aktywnych dorosłych graczy, tych którzy grają sporadycznie, grali dawno temu lub chcą zacząć grać.

Szczególnie polecamy takie tytuły jak: Na skrzydłachZaginiona Wyspa ArnakWsiąść do pociąguCatanZiemiaDiuna ImperiumSagradaTerraformacja MarsaKaskadiaSplendor oraz wyczekiwane nowości, w tym Wojna o pierścień: gra karciana oraz Wiedźmin: Stary Świat.


W razie wątpliwości sprawdź godziny pracy lub skontaktuj się z wybranym działem biblioteki.