PolskiEnglishFrançais (France)UkrainianGermanycall button

 

Odsłon : 158 Pobierz jako plik iCal
Miejsce: Sala szkoleniowa nr 22, II piętro, Rynek 58
 
Początek:
W dniu: Środa, 29 marca 2023 w godzinach  17:00  - 20:00 
Koniec:
 

Na zapisy:

Plan kursu:

Spotkanie 1 (29.03): Rynek książki w Polsce, specyfika, charakterystyka. Sposoby na szukanie wydawcy i samowydawanie. Przygotowanie książki do wydania - krok po kroku, od składu po tworzenie okładki. Omówienie na konkretnych przykładach. 

Spotkanie 2 (5.04): Zasady i sposoby dystrybucji książki w Polsce. Współpraca z małymi i dużymi podmiotami. 

Spotkanie 3 (12.04): Jak pisać i co pisać, aby wydawać i sprzedawać książki w Polsce oraz zasady promocji online oraz poza siecią. Co zrobić przed wydaniem i po wydaniu książki. 

Warsztaty o tym, jak wydać książkę i współpracować z wydawnictwami. Od selfpublishingu po współpracę z dużymi podmiotami rynkowymi. Jak znaleźć wydawcę? Które książki warto wydać samemu w formie papierowej, audiobooka albo ebooka? Z którymi firmami warto współpracować? Zapraszamy na praktyczny warsztat oparty na licznych case studies, który pomoże Państwu prześledzić cały proces wydawniczy od powstania pomysłu na książkę, po etap wprowadzania pomysłu na rynek oraz wielopoziomowe działania promocyjne dookoła tytułu. 

Warsztat poprowadzi dr Łukasz Śmigiel, badacz rynku książki, wykładowca akademicki, autor książek beletrystycznych i popularno-naukowych, wydawca i dziennikarz.


Ilość miejsc ograniczona - do 15 osób.


W razie wątpliwości sprawdź godziny pracy lub skontaktuj się z wybranym działem biblioteki.