PolskiEnglishFrançais (France)UkrainianGermanycall button

 

 
OD: 26-11-2022 do 26-11-2022 w godzinach od 11:00 do 12:45. 
Miejsce: Dział Pracy z Dziećmi, parter DBP, Rynek 58. Odsłon : 292. Pobierz jako plik iCal
 


Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach prosimy o zapis drogą mailową pod adresem . Udział w zajęciach jest bezpłatny.
W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 71 335 22 17

Na zajęcia prosimy o zabranie ze sobą dobrego humoru oraz maty do jogi.

Bębny i jogą są połączeniem, które Wojtek praktykuje od lat. W wyniku tego postała jego autorska metoda, dotycząca używania technik jogi podczas gry na bębnach. Warsztat jest skierowany dla rodzin z dziećmi w wieku 5-7 lat. Praktyka jogi będzie odbywać się bardziej w formie zabawy oraz inspiracji np.: naśladowanie asan związanych ze światem przyrody, powitanie słońca oraz krótka praktyka medytacji & pranajam.

Wojciech Krasuski
Absolwent Etnologii. Studiów Podyplomowych Jogi Klasycznej. Edukację muzyczną rozpoczął w 2007 roku. W roku 2012 odbył swoją pierwszą podróż do Afryki Zachodniej, gdzie rozwijał swoją muzyczną pasję, grając na bębnach Djembe, Dun Dun, i Balafonie. Wojtek gra m.in. na takich instrumentach jak: calabash, balafon, djembe, misy dźwiękowe, handpan, gong, bęben szamański. Gra w projektach AfroTuba, Zen, Zone, Ewer Afro selecta. Poza studiami aktywnie uczestniczy w zajęciach jogi oraz rozwija własną praktykę inspirowaną Vinyasa, której uczył się od Izabeli Raczkowskiej. Współpracuje również z Adamem Ślęczkiem oraz Ingą Schorowską. Posiada ukończony kurs III stopnia muzykoterapii Holistycznej Johanki Filas. Jego przedmiotem zainteresowania jest przede wszystkim połączenie jogi klasycznej oraz muzyki-joga dźwięku.