PolskiEnglishFrançais (France)UkrainianGermanycall button

 

 
OD: 19-11-2022 do 19-11-2022 w godzinach od 10:30 do 14:00. 
Miejsce: Dział Pracy z Dziecmi, parter DBP, Rynek 58. Odsłon : 363. Pobierz jako plik iCal
 


Wymagane zapisy!

 
Osoby, które uczestniczyły już w zajęciach prosimy o wypełnienie ankiety ewaluacyjnej, dostępnej pod linkiem: https://forms.gle/XjAMcQgpYfSg6b6P7
 
 
Opiekunowie, którzy chcą dostawać informację o zajęciach oraz uczestniczyć w nich, prosimy o wypełnienie formularza na najbliższy rok szkolny 2022/2023, dla każdego dziecka oddzielnie: https://forms.gle/RJ5LEvw9JWrvDHjt7
 

Wysłanie formularza nie jest jednoznaczne z zapisaniem dziecka na zajęcia ze względu na ograniczoną ilość miejsc. Zapis na zajęcia będzie potwierdzony wiadomością e-mail.
 
 
Biblioteczna Akademia Niemowlaka (brak miejsc)
Dla dzieci: od 6 miesięcy do 1,5 roku
Godz.10:30-11:30
 
Biblioteczna Akademia Malucha (brak miejsc)
Dla dzieci: od 1,5 roku do 4 lat
Godz. 11:45-12:45
 
 
Stare i Nowe Spotkania Bajkowe (brak miejsc)
Dla dzieci: od 4 roku do 6 lat
Godz. 13:00-14:00
 
* Ze względu na duże zainteresowanie zajęciami, pierwszeństwo w zapisach będą miały rodziny, których dziecko posiada u nas kartę biblioteczną.
 
Zajęcia przygotowuje i prowadzi animatorka zabawy oraz muzyk Julia Szybowska.

„Pani Muzyka”

Nazywam się Julia Szybowska, jestem mamą dwóch uroczych i ślicznych dziewczynek i to właśnie one spowodowały, że zainteresowałam się wpływem muzyki na rozwój dziecka. Ukończyłam Akademię Muzyczną w Katowicach w klasie śpiewu, dlatego rytmikę prowadzę nie tylko uwzględniając ćwiczenia wokalno-rytmiczne, ruchowe, lecz również zwracając uwagę na śpiew, podstawy artykulacji czy wydobywanie dźwięków w połączeniu z oddechem. Piosenki, tańce, gra na instrumentach perkusyjnych, zabawy ruchowe z wykorzystaniem chust, piórek, instrumentów perkusyjnych, zabawy paluszkowe, improwizacja wokalna z podkładem znanych piosenek, podstawy logo-rytmiki, a wszystko w akompaniamencie gry na pianinie i muzyki klasycznej. Na co dzień prowadzę zajęcia umuzykalniające i rytmiczne we wrocławskich żłobkach i przedszkolach.