PolskiEnglishFrançais (France)UkrainianGermanycall button

 

 
OD: 19-03-2022 do 19-03-2022 w godzinach od 10:30 do 14:00. 
Miejsce: Wrocław. Odsłon : 608. Pobierz jako plik iCal
 


Dział Pracy z Dziećmi / Biblioteka Siedmiu Kontynentów
Parter Biblioteki
Wymagane zapisy przez formularz Google

Zapraszamy na zajęcia dla dzieci!
 
Grupa najmłodsza (wiek dzieci: 6 miesięcy 1,5 roku): Biblioteczna Akademia Niemowlaka Zaczarowani „Wiosną” A. Vivaldiego będziemy się bujać w kolorowych chustach, rozganiać chmury kolorowymi piórkami i wsłuchiwać się w różne rytmy, piosenki i sami do nich zagramy. Będziemy przywoływać wiosnę i żegnać zimę...
 
Grupa średnia (wiek dzieci: 1,5 roku 3 lata): Biblioteczna Akademia Malucha Kolorowo będziemy się witać, poznawać różne oblicza muzyczne pogody marcowej przeplatając to wierszami o wiośnie... Nauczymy się śpiewać piosenki wiosenne i tance rytmiczne... Aby poczuć wiosnę użyjemy wszystkich możliwych rekwizytów chusty, piórka, bańki i oczywiście, instrumenty!!!
 
Grupa najstarsza (wiek dzieci: 6 7 lat); Stare i Nowe Spotkania bajkowe  Będziemy nie tylko wesoło i kolorowo śpiewać i tańczyć, ale także spróbujemy nasze emocje związane z różnymi nastrojami marca przełożyć na papier. Narysujemy wiosnę, ale wiosnę w marcu czyli taką jak w przysłowiu : „w marcu jak w garncu”. Przeczytamy również wiersze o wiośnie i spróbujemy się dowiedzieć co znaczy to przysłowie o marcu?!
Jeżeli nie uczestniczyliście jeszcze w naszych zajęciach to prosimy o wypełnienie poniższego formularza, natomiast stałych bywalców prosimy o sprawdzenie skrzynki mailowej.