PolskiEnglishFrançais (France)UkrainianGermanycall button

 

1. Gra mobilna o łamaniu praw człowieka:

Z okazji Maratonu Pisania Listów została przygotowana gra mobilna objaśniająca jego zasady oraz przedstawiająca bohaterów, w sprawie których piszemy listy w 2022 r. Gra dostępna jest w dwóch wersjach: z GPS-em ? zachęcająca do spaceru po wrocławskim Rynku oraz bez GPS-u ? umożliwiająca grę bez wychodzenia z domu.

Poniżej zamieszczamy kody QR, pozwalające pobrać grę w darmowej aplikacji Action Track, dostępnej w GooglePlay i AppStore. Regulamin oraz zasady są zamieszczone w grze i dostępne po jej uruchomieniu.

Kod do gry w wersji terenowej (z GPS):

GPS net

 

Kod do gry w wersji domowej (bez GPS):

domowa net

2. Gra mobilna z okazji Horror Day 2022:

Gra net

W ramach Dolnośląskiego Festiwalu Grozy Horror Day 2022 odbyła się premiera mobilnej gry terenowej pt. ?Kiedy budzą się potwory?.?.Teraz w każdej chwili możecie w niązagrać i Wy!

Gracze mogą wcielać się w rolę łowców upiorów. Ich zadaniem będzie pokonanie mrocznych postaci z legend, które nawiedziły Wrocław. Uczestnicy będą mogli rozwiązywać różne zagadki i łamigłówki, wykorzystując własne telefony i zainstalowaną na nich, bezpłatną aplikację Action Track. Trasa zaczyna się w holu biblioteki, a kończy po ok. 2 godzinach spaceru, na Ostrowie Tumskim.

Kod do gry w wersji terenowej (z GPS):

Horror Day 2022 GPS

Kod do gry w wersji domowej (bez GPS):

Horror Day 2022 FLO

3. Gra mobilna ?Maskarada 2086?:

front maskarada

?Jest rok 2086, technologia rozwinęła się tak bardzo, że ludzie skolonizowali kosmos. Na odległym Marsie, w kufrze na strychu, dziewczyna o imieniu Zuza znajduje stary smartfon, pełen zdjęć i filmów młodej kobiety.  Wszystko wskazuje na to, że to jej prababcia Pola. Ale kim była? Czy to możliwe, że była aktorką? W jej głowie pojawia się też pytanie, dlaczego tak mało wie o przeszłości swojej rodziny?.

Waszym zadaniem będzie podążanie śladem wrocławskich teatrów i pomoc w odnalezieniu prababci. Na trasie czekają ich zadania zarówno sprawdzające wiedzę o Wrocławiu, jak i umiejętność wyszukiwania informacji, a także angażujące kreatywność.

Kod do gry w wersji terenowej (z GPS):

Maskarada 2086 z GPS em

Kod do gry w wersji domowej (bez GPS):

Maskarada 2086 bez GPS a