Zapraszamy na 30. Giełdę Książki Bibliotecznej w dniach 23?27 maja 2022, w godz. 10.00?18.00 do Holu DBP.

Zapoznajcie się z 7 faktami o tegorocznej Giełdzie:

1. Na Giełdzie znajdziecie: KSIĄŻKI ? CZASOPISMA ? MUZYKĘ ? FILMY

2. Cena każdej książki, płyty lub czasopisma to tylko: 4 zł ? w gotówce!

3. Znajdziecie książki całkiem nowe, starsze, a nawet antykwaryczne perełki, których nie ma nigdzie indziej.

4. Książki są odkładane dla Was od ostatniej Giełdy. Jest ich tak dużo, że każdy znajdzie coś dla siebie.

5. Giełda trwa 5 dni i codziennie pojawia się coś nowego. W środę robimy większą ?wymianę" asortymentu.

6. Literacka oferta Giełdy jest zróżnicowana, m.in.: komiksy, mangi, fantasy, książki dla dzieci, literatura piękna, poradniki, literatura naukowa, oraz wielojęzyczna, m.in.: książki w języku angielskim, niemieckim, francuskim, koreańskim i nie tylko.

7. Każda książka zasługuje na nowego właściciela!

Screenshot 2022 05 30 at 10 10 17 Editor Piktochart