Wraz z wydawnictwem Literówka zachęcamy najmłodszych oraz ich rodziców do obejrzenia rozmowy z Weroniką Szelęgiewicz, autorką cyklu dla dzieci o Koniberkach.

Nakładem wydawnictwa ukazała się właśnie druga część przygód sympatycznych stworzeń z motylimi skrzydełkami, które pomagają dzieciom odróżnic dobro od zła. Małe łąkowe stworzenia zmierzą się z plotką i pomówieniem, manią wielkości czy samodzielnością. Każdy rozdział to inny bohater i inny problem. Koniberki z każdej sytuacji wychodzą zwycięsko, dlatego i tym razem mamy szczęśliwe zakończenia.

Rozmowę na temat książki przeprowadzono z inicjatywy Biblioteki Publicznej m. st. Warszawy. Nagranie dostępne jest TUTAJ >>
? Weronika Szelęgiewicz – filolog, nauczycielka i pisarka. Pochodzi z Kłodzka, ale swoje życie związała z Krakowem. Tworzy dla dzieci. Zadebiutowała baśnią dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych pt. „Koniberki” [źródło: lubimyczytac.pl].