To jedno z najpoważniejszych zagrożeń dla człowieka, które przyniosła współczesna cywilizacja. Przeciwdziałać uzależnieniu od internetu, smartfonów i komputerów dopiero się uczymy. Ale żeby czemuś przeciwdziałać, trzeba to najpierw zrozumieć. Dlatego warto się rozejrzeć również po literaturze próbującej opisać i wyjaśnić to zjawisko. Zainteresowanych ta problematyką zachęcamy do przejrzenia najnowszego zestawienia bibliograficznego.

UZALEŻNIENIE OD KOMPUTERA, INTERNETU, SMARTFONA  >>

Przypominamy, że WSZYSTKIE zestawienia (jest ich już ponad 80) można znaleźć w zakładce „Bibliografie”, w menu „Dla czytelników” (patrz >>). Mogą być przydatne uczniom i studentom przy pisaniu prac, ale także wszystkim osobom, których interesuje jakiś konkretny temat i poszukują książek lub publikacji prasowych z nim związanych.