Temat aktualny i... – choć taki być nie powinien – kontrowersyjny. Spis bibliograficzny, przygotowany przez Katarzynę Mikłasz z naszego Działu Informacji, zbiera opisy wybranych publikacji, związanych z tą problematyką, które są dostępne w zbiorach Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej. Mamy nadzieję, że pozwoli on Państwu tak dobrać lekturę, że będziecie mogli w sposób pogłębiony przyjrzeć się temu zagadnieniu.

SZCZEPIENIA OCHRONNE: ZA I PRZECIW  >>
Przypominamy, że WSZYSTKIE zestawienia (jest ich już ponad 80) można znaleźć w zakładce „Bibliografie”, w menu „Dla czytelników” (patrz >>). Mogą być przydatne uczniom i studentom przy pisaniu prac, ale także wszystkim osobom, których interesuje jakiś konkretny temat i poszukują książek lub publikacji prasowych z nim związanych.