Rok 2021 ma kilku oficjalnych Patronów. Obok Norwida, Baczyńskiego i Różewicza, także Stanisława Lema, bodaj najsłynniejszego polskiego pisarza science-fiction (przekłady na ponad 40 języków, kilkadziesiąt milionów egzemplarzy książek wydanych na całym świecie). Nowe zestawienie bibliograficzne jest spisem dostępnych w Dolnośląskiej Bibliotece Publicznej utworów Stanisława Lema, a także rozmaitych publikacji poświęconych temu pisarzowi. Zachęcamy do przejrzenia tego spisu. Wystarczy kliknąć...

STANISŁAW LEM W DOLNOŚLĄSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ   >>
Przypominamy, że WSZYSTKIE zestawienia (jest ich już ponad 80) można znaleźć w zakładce „Bibliografie”, w menu „Dla czytelników” (patrz >>). Mogą być przydatne uczniom i studentom przy pisaniu prac, ale także wszystkim osobom, których interesuje jakiś konkretny temat i poszukują książek lub publikacji prasowych z nim związanych.