Bezpłatna Wyprawka Czytelnicza dla każdego przedszkolaka!

Z przyjemnością informujemy, że w naszym Dziale Pracy z Dziećmi – Bibliotece 7 Kontynentów jest kontynuowana akcja w ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała książka – wielki człowiek”.

Najwyższy czas przygotować się na długie jesienne wieczory i popołudnia, podczas których nie powinno zabraknąć dobrej książki – dla rodzica i dla dziecka.  Warto zatem przyjść z dzieckiem do naszej biblioteki, gdzie na każdego Małego Czytelnika w wieku przedszkolnym (3-6 lat) czeka wyjątkowa Wyprawka Czytelnicza, przygotowana przez Instytut Książki. Dziecko otrzyma w prezencie książkę i Kartę Małego Czytelnika, a jego Mama lub Tato poradnik dotyczący codziennego czytania dziecku.

Za każdą wizytę w bibliotece dziecko otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowane imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

Do uczestnictwa w projekcie zapraszamy zarówno naszych Czytelników, jak i dzieci, które dopiero dołączą do tego grona!
? Sprawdź, co wchodzi w skład Wyprawki Czytelniczej >>