Nasz Dział Informacyjny przygotował kolejne zestawienie bibliograficzne – „Dobre rady dla zdrowia ciała i duszy”. Bibliografia ta zawiera publikacje dotyczące zdrowego trybu życia, ziołolecznictwa, medycyny niekonwencjonalnej, pozytywnego myślenia, czyli wszystkiego tego, co chroni organizm ludzki od wszelakich chorób ciała i duszy. Są to książki i artykuły z czasopism dostępne w Dolnośląskiej Bibliotece Publicznej.

DOBRE RADY DLA ZDROWIA CIAŁA I DUSZY>>

Przypominamy, że WSZYSTKIE zestawienia (jest ich już ponad 60) można znaleźć w zakładce „Bibliografie”, w menu „Dla czytelników” (patrz >>). Mogą być przydatne uczniom i studentom przy pisaniu prac, ale także wszystkim osobom, których interesuje jakiś konkretny temat i poszukują książek lub publikacji prasowych z nim związanych.