Jeżeli chcecie spędzić izolację produktywnie i podszkolić język angielski, to American Corner poleca wam stronę American English  >>.

To kopalnia zasobów do nauczania i nauki języka angielskiego oraz kultury Stanów Zjednoczonych. Znajdziecie tam materiały pomocne w nauce czytania, pisania, mówienia i słuchania. Nauczyciele mogą również skorzystać z archiwum webinariów poświęconego różnorodnym zagadnieniom metodologii nauczania i poznać nowe sposoby na zaangażowanie uczniów.

Wart uwagi jest też kanał na YouTube >>, który oferuje edukacyjne filmiki w formie krótkich lekcji, tłumaczące w prosty sposób gramatykę języka angielskiego. Materiały podzielone są według poziomów zaawansowania.

Be inspired, practice your English!