Nie ma dziś ważniejszego tematu. Serwisy informacyjne całego świata zaczynają się od newsów na temat pandemii koronawirusa. Nasz Dział Informacyjny przygotował zestawienie bibliograficzne poświęcone koronawirusom. To spis artykułów, z których większość opublikowano ostatnio, choć jest też kilka tekstów opublikowanych w latach poprzednich. Te ujmują problematykę groźnych dla zdrowia wirusów z szerszej perspektywy.

KORONAWIRUS 2020  >>

Przypominamy, że WSZYSTKIE zestawienia (jest ich już ponad 60) można znaleźć w zakładce „Bibliografie”, w menu „Dla czytelników” (patrz >>). Mogą być przydatne uczniom i studentom przy pisaniu prac, ale także wszystkim osobom, których interesuje jakiś konkretny temat i poszukują książek lub publikacji prasowych z nim związanych.