Żebyście Państwo mogli skorzystać z tego spisu jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia, publikujemy nowe zestawienie bibliograficzne. Znajdziecie w nim opisy bibliograficzne książek omawiających tradycje bożonarodzeniowe (nie tylko polskie), rozmaitych poradników przydatnych przy przedświątecznych przygotowaniach, kulinariów, albumów malarstwa czy fotografii, utworów poetyckich, tekstów i nagrań kolęd, a także płyt z muzyką klasyczną. Wszystko to znajdziecie Państwo w zbiorach Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej.

Zestawienia przygotowano, jak zawsze, w Dziale Informacji DBP.

BOŻE NARODZENIE. PRZEWODNIK >>

Przypominamy, że WSZYSTKIE zestawienia (jest ich już ponad 60) można znaleźć w zakładce „Bibliografie”, w menu „Dla czytelników” (patrz >>). Mogą być przydatne uczniom i studentom przy pisaniu prac, ale także wszystkim osobom, których interesuje jakiś konkretny temat i poszukują książek lub publikacji prasowych z nim związanych.