Z przyjemnością informujemy Dział Pracy z Dziećmi – Biblioteka 7 Kontynentów przystąpiła do ogólnopolskiej kampanii Mała książka wielki człowiek (projekt dla dzieci w wieku przedszkolnym 3-6 lat).

Akcja ma zachęcić rodziców do odwiedzania bibliotek i codziennego czytania ze swoimi dziećmi. Każde dziecko urodzone w latach 2014–2017, które przyjdzie do biblioteki biorącej udział w projekcie, otrzyma w prezencie specjalną Wyprawkę Czytelniczą składającą się z książki oraz Karty Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece dziecko otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowanw imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

Zapraszamy wszystkich, do których skierowany jest projekt: zarówno naszych Czytelników, jak i dzieci, które dopiero dołączą do tego grona!
List do rodziców: zasady przystąpienia do projektu >>