Książki on-line z portalu Legimi.plKsiązki on-line z portalu LibraIbuk.plKatalog zbiorów www.dzb.plCyfrowy Dolny Śląsk
25-01-2021 (Poniedziałek)
godz. 18:00 - 19:00
Wydarzenie online

Ambasada USA i American Corner zapraszają nauczycieli na warsztat online prowadzony przez Łukasza Gierka, certyfikowanego nauczyciela firmy Microsoft. To drugi warsztat z cyklu „Digital tools in education – modern teachers skills”, zatytułowany „Kreatywne wykorzystanie smartfona na lekcjach”.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Nie wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak potężne urządzenia nosimy w swoich kieszeniach/torebkach. Telefon przestał być narzędziem, za pomocą którego wysyłamy sms-y, rozmawiamy za pomocą połączeń głosowych czy robimy zdjęcia. Obecny telefon to superkomputer o prędkości obliczeniowej porównywalnej do superkomputerów z lat ubiegłych.  Czujniki, w które są wyposażone obecne telefony, pozwalają stworzyć z tych niepozornych urządzeń wirtualne laboratorium o niespotykanych dotąd możliwościach.

Link do formularza rejestracyjnego:
https://forms.gle/HBmVSRX8R6Mtwh397
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Prowadzenie: Łukasz Gierek, nauczyciel, trener, speaker na ogólnopolskich i międzynarodowych konferencjach, zaprosi Was do swojego świata, do świata nowoczesnej edukacji, która żyje w symbiozie z nowoczesnymi technologiami. Łukasz jest nauczycielem w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu, wykładowcą akademickim na UJK w Kielcach oraz certyfikowanym nauczycielem firmy Microsoft, jednym z trzech w Polsce Skype Master Teacher. Za działalność edukacyjną w 2019 r. znalazł się na prestiżowej liście 100 osób, które wydatnie przyczyniły się do rozwoju edukacji cyfrowej w Polsce.