Książki on-line z portalu Legimi.plKsiązki on-line z portalu LibraIbuk.plKatalog zbiorów www.dzb.plCyfrowy Dolny Śląsk
18-01-2021 (Poniedziałek)
godz. 18:00 - 19:00
Wydarzenie online

Ambasada USA i American Corner zapraszają nauczycieli na warsztat online prowadzony przez Łukasza Gierka, certyfikowanego nauczyciela firmy Microsoft. To pierwszy warsztat z cyklu „Digital tools in education – modern teachers skills”, zatytułowany „Jak uczyć u progu IV przemysłowej rewolucji?”.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Podczas naszych pierwszych warsztatów przyjrzymy się sposobom wykorzystania technologii i dowiemy się jak zmotywować i zaktywizować uczniów podczas zdalnych lekcji. Omówimy również, jak wybrać najlepsze narzędzia do nauczania online, w tym aplikacje i sprzęt, aby mieć to, co potrzebne nie wydając fortuny!

Link do formularza rejestracyjnego:
https://form.jotform.com/203642939924363

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Prowadzenie: Łukasz Gierek, nauczyciel, trener, speaker na ogólnopolskich i międzynarodowych konferencjach, zaprosi Was do swojego świata, do świata nowoczesnej edukacji, która żyje w symbiozie z nowoczesnymi technologiami. Łukasz jest nauczycielem w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu, wykładowcą akademickim na UJK w Kielcach oraz certyfikowanym nauczycielem firmy Microsoft, jednym z trzech w Polsce Skype Master Teacher. Za działalność edukacyjną w 2019 r. znalazł się na prestiżowej liście 100 osób, które wydatnie przyczyniły się do rozwoju edukacji cyfrowej w Polsce.