Książki on-line z portalu Legimi.plKsiązki on-line z portalu LibraIbuk.plKatalog zbiorów www.dzb.plCyfrowy Dolny Śląsk
19-10-2020 (Poniedziałek)
godz. 16:00 - 17:30
Wydarzenie online

Zbliżające się wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych budzą ogromne zainteresowanie i są przedmiotem ożywionej dyskusji. Postanowiliśmy zorganizować program, który wywołałby temat kluczowej roli mediów w wyborach w USA. Cieszymy się, że do tego wydarzenia pozyskaliśmy znaną i kompetentną ekspertkę, która podzieli się swoimi obserwacjami i opinią w tej kwestii.  Jennifer Thomas omówi funkcję mediów w kontekście wyborczym, w tym: informowanie, analizowanie, promowanie obywatelskiego udziału oraz rolę strażnika mediów.

Zachęcamy uczestników do zadawania pytań zarówno w trakcie jak i po prezentacji – za pomocą funkcji „czat” w Zoom. Mamy nadzieję, że weźmiecie Państwo udział w tej sesji: zapraszamy w poniedziałek, 19 października o godzinie 16:00. Prosimy też o powiadomienie swoich kolegów i przyjaciół - będzie nam bardzo miło jeśli również dołączą do dyskusji.

Link do spotkania: https://bit.ly/2GVHDf0
Hasło: 782759
Here are the details on Jennifer Thomas, the election speaker. She'll be talking about The Role of Media in U.S. Elections on Monday, Oct 19 at 16:00.  The event will be held on Zoom and the link and password are included in the attachment - no registration necessary.

This event is appropriate/relevant for university students, high school students, journalists, NGOs that work on democracy issues, American studies students, etc., so please feel free to share widely!  Polish text for a promotion is included  below, so feel free to use that or to write your own.

Link: https://bit.ly/2GVHDf0
Password: 782759

eventImage3