Książki on-line z portalu Legimi.plKsiązki on-line z portalu LibraIbuk.plKatalog zbiorów www.dzb.plCyfrowy Dolny Śląsk
18-09-2020 (Piątek)
godz. 16:30 - 19:00

Uwaga – warsztaty online dla rodziców „Jedz lepiej dla planety – świadome wybory żywieniowe i rodzicielskie” to wydarzenie online!
Liczba miejsc ograniczona; obowiązują zapisy. Zgłoszenia wyłącznie mailowo prosimy przesyłać na adres: (w treści imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu).
Uczestnicy warsztatów otrzymają od nas link do wydarzenia.


- - - - - - - - - - - - - - - - - -

Wydarzenie wpisuje się w obchody Światowego Dnia Ziemi, który ze względu na pandemię został w naszej Bibliotece przesunięty na wrzesień 2020 r.

Jak możemy na co dzień zadbać o naszą planetę w trakcie zakupów spożywczych i w naszych kuchniach?

Czy wiesz na co zwrócić uwagę czytając etykiety i kupując żywność? Jak przygotować się do przyjaznych planecie zakupów? Czy wiesz jak ograniczyć marnowanie żywności i jak ogromny wpływ na nasze środowisko ma marnowanie jedzenia? Czy ograniczanie spożycia produktów zwierzęcych (mięsa, nabiału) naprawdę może wpłynąć korzystnie na naszą planetę? Co możesz zrobić na co dzień, żeby ograniczyć swój negatywny wpływ na środowisko?

Odpowiedzi na te pytania poznasz na warsztatach. Zobacz co możesz zrobić, żeby jeść lepiej dla naszej planety. Nawet małe zmiany mają znaczenie!

- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Warsztaty poprowadzi Małgorzata Jackowska – absolwentka i doktorantka Wydziału Żywienia Człowieka SGGW w Warszawie, która na co dzień pracuje z rodzicami małych dzieci i mamami w czasie ciąży i karmienia piersią. Autorka treści edukacyjnych dla specjalistów i rodziców oraz bloga www.malgorzatajackowska.com. Mama dwóch chłopców i miłośniczka przydomowego ogródka.
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zobacz też na Facebooku >>

eventImage3