15-11-2019 (Piątek)
godz. 15:00 - 16:00
Biblioteka 7 Kontynentów, parter
Zapisy od 12 listopada w godz. otwarcia Biblioteki (osobiście lub telefonicznie)

Biblioteka Siedmiu Kontynentów jest dla Wszystkich! Dlatego zapraszamy na zajęcia rodziców z najmłodszymi z najmłodszych – ZAPRASZAMY na BAN, czyli Biblioteczną Akademią Niemowlaka. Rodzicu, jeśli Twój Maluch ma więcej niż 6 miesięcy, a mniej niż 1,5 roku, to te zajęcia są dla Was!

W czasie deszczu dzieci się nudzą? Nic podobnego! W listopadzie na nasze głowy spadnie deszcz, będzie mokro (proszę, przygotujcie się na to), szeleszcząco i dźwięcznie.

- - - - - - - - - - - -
BIBLIOTECZNA AKADEMIA NIEMOWLAKA to comiesięczne spotkania w Bibliotece Siedmiu Kontynentów skierowane do najmłodszych czytelników od 6 miesięcy do 1,5 roku. Słowo, wiersz, piosenka będą naszą instrukcja i inspiracją, która na zajęciach wzbogacona będzie o muzykę na żywo, różnorakie zabawy, zwłaszcza muzyczne oraz szczyptę doznań plastycznych. Dzięki odpowiednio skonstruowanej stymulacji będziemy pomagać naszym Pociechom poznawać siebie i świat, a przede wszystkim wspierać prawidłowy ich rozwój. Zajęcia przygotowuje i prowadzi Amelia Jachimowicz.