28-09-2019 (Sobota)
godz. 11:00 - 12:30
Biblioteka 7 Kontynentów, parter
Obowiązują zapisy!

Już od września zapraszamy na nowy cykl zajęć w ramach Starych i Nowych Spotkań Bajkowych, które odbywać się będą w jedną sobotę w miesiącu.

Najbliższe spotkanie prowadzone będzie przez panią Julię Szybowską, która przygotowała kilka zdań o sobie:

„Jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie śpiewu rozrywkowego. Od wielu lat organizuję  imprezy urodzinowe i okolicznościowe dla dzieci. A przede wszystkim jestem śpiewającą mamą dwójki dzieci. Na swoich zajęciach uczę, jak dzięki muzyce rozwijać dziecko emocjonalnie, społecznie i intelektualnie. Muzyka jest podstawą każdych działań z dziećmi. Są to m.in. zabawy muzyczne, rytmika…”

Na wrześniowych zajęciach znajdziemy się w Bajkowym świecie zwierząt. Będzie to podróż, w którą przeniosą nas dźwięki muzyki oraz jej rytm. A wszystkie te doznania narysujemy. Poznamy również ciekawe książki o zwierzętach.

 
Najbliższe zajęcia odbędą się 28 września o godzinie 11:00 w Dziale Pracy z Dziećmi.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
STARE I NOWE SPOTKANIA BAJKOWE to cykl zajęć adresowanych do dzieci w wieku od 4 do 6 lat, które zapraszamy wraz z ich rodzicami lub opiekunami. Spotkania te mają wprowadzić małych czytelników w świat książek. Treścią spotkań, oprócz obcowania z książkami, będzie wspólne muzykowanie, tańce, zabawy w teatr (małe formy), tworzenie prac plastycznych inspirowanych tekstem. Odbywają się raz w miesiącu, w soboty, o godz. 11.00–12.30. Obowiązują zapisy – w poniedziałki poprzedzające spotkanie na miejscu, u bibliotekarza lub telefonicznie (71 33 52 217), w godzinach pracy Biblioteki.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -