14-12-2018 (Piątek)
godz. 17:30 - 18:00
Biblioteka 7 Kontynentów, parter
Wstęp wolny!

Dział Pracy z Dziećmi – Biblioteka 7 Kontynentów oraz Wytwórnik Muzyczny zapraszają wszystkie dzieci na Muzobajkę „Ślady Mikołaja”!

Poznajcie Gajusza, bardzo mądrego krasnala, który wszystko wie. Prawie wszystko – wyobrażacie sobie, że on nie zna Świętego Mikołaja? Chęć rozwiązania zagadki doprowadzi go do Emilki, która zna Mikołaja całkiem dobrze. „Ślady Mikołaja” to opowieść o otwarciu się na drugiego człowieka, bo gdy „spojrzysz w prawo, lewo, poza czubek nosa swego, dostrzec możesz…”.

Zapraszamy dzieci w wieku 3–7 lat na Muzobajkę, czyli stworzoną z myślą o najmłodszych bajkową opowieść ilustrowaną muzyką wykonywaną na skrzypcach i pianinie, podczas której będziemy słuchać, śpiewać i tańczyć.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 Wytwórnik Muzyczny powstał w wyniku doświadczeń i obserwacji w pracy z najmłodszymi we wrocławskich przedszkolach i jest odpowiedzią na potrzebę obcowania dzieci z muzyką na żywo w sposób aktywny, zrozumiały oraz atrakcyjny. Tworzą go Mariola Dereń i Amelia Jachimowicz – absolwentki Akademii Muzycznej, wieloletni pracownicy żłobków, przedszkoli, zawodowi muzycy.