Książki on-line z portalu Legimi.plKsiązki on-line z portalu LibraIbuk.plKatalog zbiorów www.dzb.plCyfrowy Dolny Śląsk
23-04-2018 (Poniedziałek)
godz. 18:00 - 21:00
Sala im. Tadeusza Mikulskiego, III piętro
Wstęp wolny!

Polskie Stowarzyszenie Zero Waste oraz Dolnośląska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu we współpracy z zaangażowanymi mieszkańcami miasta zapraszają na kolejne spotkanie wrocławskiej grupy Zero Waste, której podstawowym celem jest promowanie postawy ekologicznej.

Tym razem zaprosiliśmy Orestesa Kowalskiego, który w rozmowie z Weroniką Wierzbicką opowie o tym, jak to jest być zero wasterem we Wrocławiu i skąd czerpie pomysły do tworzenia vloga. Spotkanie będzie miało formę otwartej dyskusji z zaproszonymi gośćmi.


Orestes Kowalski – twórca popularnego kanału na You Tube, influencer, aktywista związany ze Stowarzyszeniem Otwarte Klatki.
Weronika Wierzbicka – liderka Sekcji Gospodarka Odpadami KN Environmental Team, pracownik i doktorantka w Zakładzie Technologii Odpadów i Remediacji Gruntów Politechniki Wrocławskiej. Propaguje ideę recyklingu i gospodarki o obiegu zamkniętym.


Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Chcemy dobrze i miło spędzić czas. Spotkanie jest otwarte dla każdego – zarówno dla tych obeznanych z ideą zero waste i wprowadzających ją w swoje życie, jak i tych, którzy nie słyszeli wcześniej o koncepcji, ale chętnie dowiedzą się więcej.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
22 kwietnia setki milionów ludzi na całym świecie będzie świętować Dzień Ziemi. Idea troski o niebieską planetę łączy ludzi niezależnie od narodowości, wyznania, zawodu, wieku. Organizowane wydarzenie jest częścią zaplanowanych przez nas działań mających na celu popularyzację wiedzy ekologicznej. Czekamy na Was!
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Wydarzenie na Facebooku >>