28-03-2018 (Środa)
godz. 16:30 - 18:00
Biblioteka 7 Kontynentów, parter
Wstęp wolny!

Lubisz czytać i rozmawiać o książkach, a może wolisz słuchać, jak inni o nich opowiadają? Jeśli tak, to musisz dołączyć do dyskusyjnego klubu książki, działającego od 2016 roku w Bibliotece 7 Kontynentów! Do uczestnictwa zapraszamy wszystkich w wieku 13-19 lat! W naszych spotkaniach mogą brać udział osoby, które nie zdążyły przeczytać omawianej książki. Zapewniamy ciepłą herbatę (z sokiem malinowym) i ciastka.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Kolejne spotkanie odbędzie się 28 marca (środa) o godzinie 16:30. Porozmawiamy o książce „Stowarzyszenie Umarłych Poetów” autorstwa Nancy H. Kleinbaum:

Rozpoczyna się rok szkolny w Akademii Weltona, elitarnej szkole średniej o wielkich osiągnięciach i nader surowej dyscyplinie. W miejsce odchodzącego na emeryturę nauczyciela przychodzi nowy, John Keating. Czterem zasadom Akademii, którymi są: Tradycja, Honor, Dyscyplina i Doskonałość, przeciwstawia inny sposób kształtowania i wychowania młodych ludzi. Co zwycięży: rygorystycznie przestrzegana tradycja czy prawo do marzeń, wolności i młodzieńczego buntu. [z noty wydawcy]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 Jesteś zainteresowany, potrzebujesz więcej informacji – napisz lub zadzwoń:
► Instagram: #BIBLIOTEKA7KONTYNENTOW
► Facebook: @BIBLIOTEKA7KONTYNENTOW
► Tel. 71 33 52 217
- - - - - - - -