Język polskiJęzyk angielskiJęzyk francuskiJęzyk ukraińskiJęzyk niemieckiJęzyk migowy

Dolnośląska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu
poszukuje kandydata na stanowisko:

KONSERWATOR URZĄDZEŃ TECHNICZNYCH

 Główne zadania:
• konserwacja i naprawa urządzeń wodno-kanalizacyjnych,
• konserwacja i naprawa sprzętu biurowego (krzeseł, szaf, biurek) oraz innego sprzętu znajdującego się na wyposażeniu Biblioteki,
• konserwacja i naprawa zamków do drzwi, biurek i szaf,
• konserwacja i naprawa urządzeń elektrycznych, zgodnie z posiadanymi uprawnieniami elektrycznymi,
• dokonywania szczegółowego przeglądu pomieszczeń Biblioteki celem określenia stanu technicznego urządzeń,
• zgłaszanie potrzeb materiałowych w zakresie konserwacji i naprawy urządzeń,
• wykonywanie drobnych prac remontowych w pomieszczeniach DBP,
• wykonywanie innych prac zleconych przez kierownika działu.

Wymagania:
• posiadanie uprawnień do wykonywania prac w zakresie instalacji elektrycznej SEP Gr 1 E do 1 kV.

Przydatne umiejętności / dodatkowe atuty:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Ogólna wiedza techniczna.

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Wymiar zatrudnienia: 1 etat,
• Wynagrodzenie 4 300 zł brutto oraz dodatek za wysługę lat uzależniony od stażu pracy stanowiący od 5% do 20 % miesięcznie,
• Świadczenia socjalne.

 Forma kontaktu:
Oferty pracy zawierające CV i list motywacyjny proszę przesyłać do dnia 26 kwietnia 2024 r.

na adres: Dolnośląska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Mikulskiego,  50-116 Wrocław, Rynek 58

lub e-mailem: , wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji.

Planowane zatrudnienie: maj 2024 r.

Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych