PolskiEnglishFrançais (France)UkrainianGermanycall button

 

Dział Pracy z Dziećmi Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu oraz Biblioteka w Szkole Podstawowej nr 29 im. Konstytucji 3 Maja we Wrocławiu zapraszają do udziału w akcji ?Kadruj z książką?, której celem jest m.in. promocja czytelnictwa przez pracowników bibliotek publicznych i szkolnych na Dolnym Śląsku.

REGULAMIN AKCJI można przeczytać lub pobrać TUTAJ >>.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z akcji z udziałem bibliotekarek i bibliotekarza:

Agnieszki z Biblioteki Publicznej w Wąsoszu, Agnieszki z biblioteki w Szkole Podstawowej nr 39, Anny z biblioteki w Szkole Podstawowej nr 29 im. Konstytucji 3 maja we Wrocławiu, Anny z Lwóweckiej Biblioteki Publicznej, Anny z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Złotoryi, Ewy z Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu, Eweliny z Lwóweckiej Biblioteki Publicznej,  Jadwigi z Gminnej Biblioteki Publicznej w Raszówce - Filia w Chróstniku, Karoliny z biblioteki w Szkole Podstawowej nr 98 im. Piastów Wrocławskich we Wrocławiu, Katarzyny z biblioteki w Szkole Podstawowej nr 84 im. Ruchu Obrońców Pokoju, Liliany z Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu, Małgorzaty z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Złotoryi, Michaliny z Lwóweckiej Biblioteki Publicznej, Renaty z Lwóweckiej Biblioteki Publicznej, Jerzego z Lwóweckiej Biblioteki Publicznej

oraz z udziałem najmłodszych czytelników: czytelników i czytelniczek z biblioteki w Szkole Podstawowej nr 1 im. M. Dąbrowskiej we Wrocławiu, czytelników i czytelniczek z biblioteki w Szkole Podstawowej nr 108 im. Juliana Tuwima we Wrocławiu, czytelniczki Uli z Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu, czytelnika i czytelniczki z biblioteki w Szkole Podstawowej nr 81 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu.