PolskiEnglishFrançais (France)UkrainianGermany

Ksiądz Aleksander Zienkiewicz ,,Wujek" był  duszpasterzem akademickim, wychowawcą dolnośląskiej młodzieży, społecznikiem. Aleksander Zienkiewicz wkrótce zostanie beatyfikowany. Ksiądz Sławomir Oder w 2020 został postulatorem fazy rzymskiej beatyfikacji księdza Zienkiewicza.

W naszym Dziale Informacji powstało poświęcone temu znakomitemu twórcy zestawienie bibliograficzne, które włączamy do cyklu „Słynni wrocławianie” (poprzednie znajdziesz TUTAJ >>).
Przypominamy, że WSZYSTKIE zestawienia (jest ich już ponad  100) można znaleźć w zakładce „Bibliografie”, w menu „Dla czytelników” (patrz >>). Mogą być przydatne uczniom i studentom przy pisaniu prac, ale także wszystkim osobom, których interesuje jakiś konkretny temat i poszukują książek lub publikacji prasowych z nim związanych.