PolskiEnglishFrançais (France)UkrainianGermany

 

Dolnośląska Biblioteka Publiczna przystępuje do globalnego ruchu społecznego na rzecz głębokich relacji rodzinnych Dwie Godziny dla Rodziny, Dwie Godziny dla CZŁOWIEKA, aby być razem, a nie „obok siebie”.

Dyrekcja oraz Dział HR Biblioteki jest świadoma, że na dobrostan pracowników wpływa nie tylko rozwój zawodowy, ale również czas przeznaczony na życie prywatne i rodzinne. 15 maja – Międzynarodowy Dzień Rodzin jest dniem refleksji nad jakością naszych relacji z najbliższymi. 

W wymiarze globalnym kampania Dwie Godziny dla Rodziny, Dwie Godziny dla CZŁOWIEKA przeciwdziała kryzysowi więzi, ma działanie profilaktyczne w zakresie naszego zdrowia mentalnego i emocjonalnego. Realizowana przez pracodawców na całym świecie jest symbolem integracji życia zawodowego i prywatnego w myśl hasła: „Mamy jedno życie w wielu rolach”. Badania przeprowadzane na wszystkich kontynentach świata, dotyczące wellbeingu (dobrostanu), pokazują, że silne i głębokie relacje z rodziną i przyjaciółmi są warunkiem naszego szczęścia, rozwoju i dobrostanu właśnie.

Strona kampanii