No pasarán
Opracowanie zbiorowe
[Wydawnictwo:] Papierowy Motyl 2022

Kultura zabrała głos! ?NO PASARÁN! to tomik poezji współczesnych poetek i poetów, będący głosem w walce o prawa kobiet. Słowa mają moc, wierzymy w to bezapelacyjnie, wierzymy również, że słowa zawarte w wierszach, które znalazły się w tomiku, przyniosą moc kobietom, które wciąż poszukują normalności i równego traktowania.

no pasaran b iext105723045

Pamiętajcie: nigdy, przenigdy nie będziecie szły same! (z noty wydawcy)

piekny swiat b iext106598820

? Piękny świat