? Łańcuch ze złota. Ostatnie godziny. Tom 1
Cassandra Clare
Wydawnictwo Mag, 2021

Miłość rani głębiej niż jakiekolwiek ostrze. // Cordelia Carstairs jest Nocną Łowczynią, wojowniczką trenującą od dzieciństwa walkę z demonami. Kiedy przyjeżdża do Londynu, ponownie spotyka przyjaciół z dzieciństwa: Jamesa i Lucie Herondale?ów i daje się wciągnąć do ich świata błyszczących sal balowych i nadnaturalnych saloników.
lancuch ze zlota ostatnie godziny tom 1 b iext96945001

Przez cały ten czas musi ukrywać swoją miłość do Jamesa, który przysiągł ożenić się z kimś innym. Jednak nowe życie Cordelii rozpada się w proch, gdy ataki demonów niszczą Londyn. Cordelia i jej przyjaciele zostają uwięzieni w mieście i odkrywają, że mroczna spuścizna obdarzyła ich niezwykłymi mocami, a brutalny wybór ukaże prawdziwą cenę bycia bohaterem.  (z noty wydawcy)

lancuch z zelaza ostatnie godziny tom 2 b iext104985219

? Łańcuch z żelaza. Ostatnie godziny. Tom 2