PolskiEnglishFrançais (France)UkrainianGermanycall button

 

Comiesięczne spotkania dla dzieci w wieku przedszkolnym, od 4 do 6 lat, wraz z opiekunami. Stworzone zostały z myślą o kompleksowym rozwoju artystycznym najmłodszych.

Zajęcia przygotowuje i prowadzi animatorka zabawy oraz muzyk Julia Szybowska.

?Pani Muzyka?

Nazywam się Julia Szybowska, jestem mamą dwóch uroczych i ślicznych dziewczynek i to właśnie one spowodowały, że zainteresowałam się wpływem muzyki na rozwój dziecka. Ukończyłam Akademię Muzyczną w Katowicach w klasie śpiewu, dlatego rytmikę prowadzę nie tylko uwzględniając ćwiczenia wokalno-rytmiczne, ruchowe, lecz również zwracając uwagę na śpiew, podstawy artykulacji czy wydobywanie dźwięków w połączeniu z oddechem. Piosenki, tańce, gra na instrumentach perkusyjnych, zabawy ruchowe z wykorzystaniem chust, piórek, instrumentów perkusyjnych, zabawy paluszkowe, improwizacja wokalna z podkładem znanych piosenek, podstawy logo-rytmiki, a wszystko w akompaniamencie gry na pianinie i muzyki klasycznej. Na co dzień prowadzę zajęcia umuzykalniające i rytmiczne we wrocławskich żłobkach i przedszkolach.

Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach prosimy o kontakt mailowy pod adresem:

UWAGA RODZICE!
Udział w spotkaniu będzie dobrą okazją do założenia Waszym Pociechom dziecięcych kart bibliotecznych, do czego wszystkich serdecznie zachęcamy!